KAPAT
STOK KODU : 2463426861
Grundig GSND 6383 S A++ Gardırop Tipi No Frost Buzdolabı
Grundig GSND 6383 S A++ Gardırop Tipi No Frost Buzdolabı
1
2
3
4
5
Ürünü oyla
13
7.699,00 TL
6.749,00 TL
Havale/Eft %0.00
6.749,00 TL
Tek Slip Ödeme
6.479,04 TL
9 Taksit Ödemeli
7.393,53 TL
SEPETE EKLE
Karşılaştır
Özellikler
Marka Grundig
Aydınlatma Var
Derinlik (cm) 78
Dondurucu Bölme Kapasitesi (Lt) 97
Dondurucu Özelliği No Frost
Enerji Sınıfı A++
Hacim (L) 640

Grundig GSND 6383 S A++ Gardırop Tipi No Frost Buzdolabı

Kullanışlı özelliklerle geliştirilmiş tasarımıyla öne çıkan Grundig GSND 6383 S A++ 640 lt No Frost Buzdolabı geniş ailelerin başarıyla yararlanabileceği yüksek depolama kapasitesiyle meyve ve sebzelerden etlere kadar birçok gıdayı saklayabilmeniz için idealdir. Düşük çalışma gürültüsü seviyesi sayesinde konforlu bir kullanım yaşatarak rahatsız edici sesler çıkarmayan modern buzdolabı dondurucu ve soğutucuyu bir arada barındırır. İki ayrı kapak bulunması sayesinde istediğiniz ürüne diğer bölmeyi kapalı halde tutmaya devam ederek ulaşabilirsiniz. İç aydınlatma desteğinin sunduğu ışıklar gece saatlerinde de gıdaları net bir şekilde görerek seçebilmenizi kolaylaştırır. Grundig GSND 6383 S A++ 640 lt No Frost Buzdolabı Eco moduna sahip olduğu için elektrik tüketimini minimum düzeyde tutabilmeniz için de ideal seçenekler arasında boy gösterir. Dijital ekranlı kontrol paneli yardımıyla buzdolabınızın soğutma seviyesini içerisindeki yiyecek ve içecekler için optimum şekilde ayarlayabilirsiniz.

Akıllı Özelliklerin Sunduğu Avantajları Deneyimleyin

Grundig GSND 6383 S A++ 670 lt No Frost Buzdolabı tatil modu aracılığıyla uzun süre beyaz eşyanızı kullanamayacağınız zamanlarda enerji tüketimini en düşük düzeyde tutar ve içerisindeki ürünleri korumaya devam eder. Kolay kapanan kapılarıyla da beğeni toplayan buzdolabı yumuşak kapanışları için kullanılmış lastikleriyle sessiz bir kullanım yaşatır. Mıknatıslar aracılığıyla da kapakların aralık kalmasının önüne geçilerek fazladan enerji tüketimi engellenir. Kapı açık uyarısı aracılığıyla kapıların tam kapanmadığı durumlarda kullanıcılarını bilgilendiren Grundig GSND 6383 S A++ 640 lt No Frost Buzdolabı sayesinde enerji verimliliği yaratan bir ürüne sahip olmanın keyfini sürebilirsiniz. Temperli cam raflarıyla güven veren beyaz eşya kırılmaya karşı dayanıklılığıyla beğeni toplar. Temperli cam yapısı rafınız kırılsa dahi ince ve keskin parçacıkların oluşmasını önleyerek emniyeti artırır. Raflarınızı ve dolabınızın kapaklarını yumuşak ve nemli bezlerle silebilirsiniz.

Akıllı Bölmelerle Gıdalarınızın Tazeliğini Koruyun

  • Meyve ve sebzelerin daha taze kalmasına yardım eden mavi ışık bölmesini kullanarak gıdalarınızı daha taze bir şekilde muhafaza ederek lezzetli yiyecekler tüketebilirsiniz.
  • Grundig GSND 6383 S A++ 640 lt No Frost Buzdolabı 0 derece bölmesiyle çözülmekte olan gıdaları ya da hassas yiyecekleri bırakabileceğiniz uygun bir alan oluşturur.
  • Yumurta yerleştirebilmenize ek olarak kavanoz ve şişeler için de uygun olan kapak bölümü daha fazla ürün saklayabilmenize yardım eder.
  • Hızlı soğutma teknolojisini değerlendirerek çabucak soğuması gereken gıdaları kısa bir zaman içerisinde soğutabilirsiniz.
  • Dondurucu bölmede de yer alan LED aydınlatma donmuş gıdaları ayırt etmenizi kolaylaştırır.

Teknik Özellikler

  • Dondurucu Özelliği: ‌No ‌Frost
  • Enerji Sınıfı: A++
  • Ses Seviyesi (dB): 40
  • Hacim (L): 640
  • Yıllık Enerji Tüketimi ‌(kWh): 330

Grundig İle Teknolojiden Etkin Bir Şekilde Yararlanın

Alman menşeli markalar arasında yer alan Grundig 1930 yılına uzanan köklü geçmişiyle güven verir. Ev elektroniği ve beyaz eşya gibi alanlarda modern teknolojiyi kullanarak üretim gerçekleştiren firma kullanıcı dostu özellikleriyle dikkat çeken ürünler imal eder. Enerji tasarrufu ve sessiz çalışma gibi nitelikleri de ürünlerine kazandıran Grundig evinizin dekorunu tamamlayan beyaz eşyalarıyla da göz doldurur.

Kullanım Rahatlığı Sunan Buzdolabı

Mutfağınızda buzdolabınız için açtığınız alana beyaz eşyanızı denge sağlayan ayaklarıyla beraber güvenli bir biçimde yerleştirebilirsiniz. Gövdesinde bulunan dijital ekranı gece ve gündüz saatlerinde net bir şekilde görebileceğiniz şekilde aydınlatılan buzdolabının soğutma düzeyini saniyeler içerisinde değiştirebilirsiniz. Tuş kilidi özelliğiyle çocukların dijital ekranla oynaması önlenir. İçerisinde yer alan sepetlerle gıda yerleşimini daha kolay hale getiren Grundig GSND 6383 S buzdolabı aracılığıyla yiyeceklerinizi türlerine göre gruplayarak depolayabilirsiniz.

 
HEMEN ARA