KAPAT
STOK KODU : 4132431128
Grundig GRNE 4301 A+ 430 lt No-Frost Buzdolabı
Grundig GRNE 4301 A+ 430 lt No-Frost Buzdolabı
1
2
3
4
5
Ürünü oyla
30
3.699,00 TL
2.599,00 TL
Havale/Eft %0.00
2.599,00 TL
Tek Slip Ödeme
2.495,04 TL
9 Taksit Ödemeli
2.847,20 TL
SEPETE EKLE
Karşılaştır
Özellikler
Marka Altus
Aydınlatma Var
Buz Matik Yok
Derinlik (cm) 65
Dondurma Kapasitesi Kg / 24 Saat 6
Dondurucu Bölme Kapasitesi (Lt) 93
Dondurucu Özelliği No Frost
Enerji Sınıfı A+
Hacim (L) 430

Grundig GRNE 4301 A+ 430 Lt No-Frost Buzdolabı, az enerji harcayarak güçlü ve hızlı soğutma bekleyen tüketicilerin gereksinimlerini karşılamanın teknolojik yolunu sunuyor. Yeni nesil soğutma sistemi Duo No Frost teknolojisine sahip model, kompartımanlar arasındaki bağımsız hava dolaşımı sayesinde farklı bölmelerdeki gıdalarınıza en uygun saklama koşullarını oluşturuyor. A+ enerji sınıfındaki model yüksek verimlilik gösterirken %15 daha az enerji harcıyor. LED aydınlatma teknolojisi enerji sarfiyatının düşmesine katkıda bulunuyor. Buzdolabınızın iç dizaynına şıklık katan temperli cam raflar dayanıklı yapısı ve kolayca temizlenebilir olması bakımından size kullanım kolaylığı sunuyor. Standart tipteki buzluk bölmesinin günde 1.5 kg buz yapma kapasitesi özellikle yaz aylarında size ekstra konfor sağlıyor.

Yiyeceklerinizi uzun süre bozulmadan saklayabileceğiniz ideal nem ve sıcaklık şartlarını sağlayan yeni nesil soğutma teknolojisine sahip, A+ enerji sınıfında, 43 dB ses seviyesinde çalışan kullanışlı bir No-Frost buzdolabı arayışındaysanız ürünün teknik özelliklerini detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Dayanıklı, Ergonomik ve Sessiz

 • Duo No Frost teknolojisi sayesinde soğutma bölmesi ile dondurma bölmesinde bağımsız hava dolaşımı oluyor. Böylece soğutma bölmesi optimum nem ve sıcaklık koşullarını sağlarken dondurucu bölme kuru ve buzsuz oluyor. İki farklı fan sisteminin çalıştığı soğutma teknolojisi farklı bölmelerdeki gıdaların kokularının birbirine geçişini engelliyor.
 • Termal ve kimyasal metotlarla güçlendirilen temperli cam raflar, 30 kg’a kadar taşıma kapasitesi ile ihtiyacınız olan dayanıklı soğutma alanını size sunuyor. Temperli cam rafların kolaylıkla temizlenebilmesi hijyen koşullarının sağlanmasına yardımcı oluyor. Çatlama ya da kırılma gibi istenmeyen durumlarda temperli cam parçaları birbirine tutunmaya devam ederek sizi yaralanmalara karşı koruyor.
 • LED aydınlatma teknolojisi sayesinde daha az enerji sarfiyatı oluyor. Tüm bölme ve rafları etkin şekilde aydınlatan LED lambalar çevreye daha az ısı verdiği için buzdolabınız iç ortamdaki sıcaklık dengesini daha az enerji harcayarak sağlıyor.
 • 0°C kahvaltılık bölmesi buzdolabınızdaki diğer bölmelerden 2°C - 3°C daha düşük sıcaklığa sahip olması ile et, süt ve şarküteri ürünleriniz için ideal saklama ortamını oluşturuyor. Bu sayede gıdalarınızın besin değerini koruyor. Hayvansal besinlerdeki mikrobiyolojik gelişimi yavaşlatan özel kahvaltılık bölmesi bakteri oluşumunu engelliyor ve gıdalarınızın uzun süre bozulmadan kalmasını sağlıyor.
 • 24 saatte 6 kg dondurma kapasitesine sahip model, bu sürede yalnızca 0.962 kWh enerji harcayarak ekonomik ve ekolojik fayda sağlıyor.
 • Yeni nesil soğutma teknolojisine sahip Grundig GRNE 4301 A+ 430 Lt No-Frost Buzdolabı, çalışırken çevreye yalnızca 43 dB ses vererek gürültü kirliliğini engelliyor.

Daha Az Enerji Harcayan Verimli Soğutma Gücü

 • Ürün Tipi: İki Kapılı
 • Enerji Sınıfı: A+
 • Brüt Hacim: 430 Lt
 • Dondurucu Bölme Net Hacim: 93 Lt
 • Ses Seviyesi: 43 dB
 • Yıllık Enerji Tüketimi: 351 kWh
 • Ürün Boyutları (Y x G x D): 172 x 70.4 x 65 cm

Ev Teknolojilerinin Güvenilir Üreticisi: Grundig

Arçelik A.Ş bünyesinde faaliyet gösteren Grundig, 1945 yılında kurulmuş olup bugün 65’den fazla ülkedeki 1600 çalışanı ile farklı tüketici ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyor. Avrupa’nın en önemli beyaz eşya üreticileri arasında bulunan firma, sektördeki 70 yılı aşan tecrübe ve birikimini en yeni teknolojileri üretmek için kullanıyor. Grundig, doğal yaşama saygılı bir üretim anlayışı ile geliştirdiği ev teknolojilerine her geçen gün yenisini eklemek üzere çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

A+ enerji sınıfında, gıdalarınız için en uygun saklama koşullarını oluşturan yeni nesil soğutma teknolojisine sahip No-Frost bir buzdolabına ihtiyacınız varsa tercihinizi Grundig GRNE 4301 A+ 430 Lt No-Frost Buzdolabı yönünde yapabilir, Arçelik A.Ş. güvencesindeki ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

 
HEMEN ARA