KAPAT
STOK KODU : 2557765393
Altus Alk 471 Nx A++ 560 lt No Frost Buzdolabı
Altus Alk 471 Nx A++ 560 lt No Frost Buzdolabı
1
2
3
4
5
Ürünü oyla
9
4.799,00 TL
4.399,00 TL
Havale/Eft %0.00
4.399,00 TL
Tek Slip Ödeme
4.223,04 TL
9 Taksit Ödemeli
4.819,10 TL
SEPETE EKLE
Karşılaştır
Özellikler
Marka Altus
Aydınlatma Var
Derinlik (cm) 79
Dondurucu Bölme Kapasitesi (Lt) 145
Dondurucu Özelliği No Frost
Enerji Sınıfı A++
Hacim (L) 560

Altus Alk 471 Nx A++ 560 lt No Frost Buzdolabı


Ürün Özellikleri


*Ürün Rengi: Beyaz
*Enerji Sınıfı: A++
*Toplam Brüt Hacim: 560
*Dondurucu Bölme Net Hacmi (Lt): 145
*Dondurucu Çekmece Sayısı: 3
*Tatil Modu: Var
*Ses Seviyesi (Dba): 40
*Sıcaklık Yükselme Süresi (Saat): 24
*Elektronik Gösterge: Var
*Şarj (Kg): 0.060
*Hızlı Dondurma: Var
*Hızlı Soğutma: Var
*Kontrol Sistemi: Elektronik
*0°C Bölmesi: Var
*0°C Bölmesi Net Hacim: 36
*Yıllık 25°C Enerji Sarfiyatı (Kwh/Yıl): 343
*Eco Modu: Var
*Soğutma Sistemi: No Frost
*Kapı Yönü Çevirebilme: Var
*Kapı Açık Alarmı: Var
*Sebzelik Adedi: 2
*Günlük Dondurma Kapasitesi: (24H/Kg ) 6.5
*Günlük Buz Yapma Kapasitesi: (Kg) 1
*Derinlik: 78.5 Cm
*Genişlik: 70.0 Cm
*Yükseklik: 192.0 Cm


Altus marka No Frost buzdolabı ile yiyeceklerinizi kısa sürede soğutabilirsiniz. Ürünün, soğutma özelliğinin yanı sıra dondurma özelliği de mevcut. No Frost dondurma teknolojisi karlanma sorununu önler. Hızlı soğutma ve hızlı dondurma özelliklerini kullanarak buzdolabınızdan yararlanabilirsiniz. Ürünün gövdesinde kontrol düğmeleri yer alır. Bu düğmeleri kullanarak soğutma ve dondurma seviyesini belirleyebilirsiniz. Buzdolabının alt kısmında dondurucu bölüm yer alır. Üst kısımda ise soğutucu bölüm bulunur. Dijital kontrol paneli soğutma ve dondurma seviyesini dijital olarak gösterir. Buzdolabının her iki kapısı da mıknatıslı kapanış özelliğine sahiptir. Bu sayede dolabınızın kapılarının aralık kalması önlenir. Kapıları açık unuttuğunuzda devreye sesli uyarı sistemi girer.

Enerji Verimliliği Yaratan No Frost Buzdolabı

Altus'un tasarladığı buzdolabı enerji verimliliği yaratır. Elektriği tasarruflu bir şekilde kullanan buzdolabı ile bütçenize ve doğaya katkıda bulunabilirsiniz. Ürünün motoru son derece sessiz bir şekilde işlemlerini gerçekleştirir. Buzdolabının iç aydınlatma desteği de vardır. Işık desteği soğutucunun kapağını açtığınızda devreye girer. Bu sayede yiyeceklerinizi net şekilde görebilirsiniz. Buzdolabı, soğuk havanın dağılımını eşit oranda gerçekleştirir. Bu özellik sayesinde yiyeceklerinizin kokusunun birbirine karışması önlenir. Buzdolabının her iki kapısında da ergonomik tutma kolları yer alır. Ürünün alt kısmındaki metal ayaklar sayesinde buzdolabınızın alt kısmı zemine temas etmez.

Tatil Modu Özelliğinden Yararlanın

Tatil modu seçeneğini kullanarak buzdolabınızın minimum oranda elektrik tüketmesini sağlayabilirsiniz. Evinizden uzun süre uzak kalacağınız zamanlarda bu modu kullanabilirsiniz. Sıfır derece bölmesiyle yiyeceklerinizi dondurmadan saklayabilmenizi sağlar. Meyve sebze sepeti bölümünü yemeklerinizde kullanacağınız ürünleri saklamak için kullanabilirsiniz. Buzdolabının ekonomik mod özelliği de bulunur. Bu modu aktif hale getirerek elektrik tüketimini en aza indirebilirsiniz. Kapı yönünün çevrilebilmesi sayesinde buzdolabınızın mutfağınızın fiziksel koşullarına uygun şekilde kullanabilirsiniz.

 
HEMEN ARA